Turbo Tamiri – www.rsturbo.com.tr

İstanbul Turbo Tamiri

Turbo arızalarında %90 oranında turbo tamiri tercih edilir. Bu yüzde onluk dilim turbo tamiri düzen ya da iş görür mü şüpheleriyle vazgeçen müşterilerimizdir. Turbo tamiri, düzen tutar, iş görür, orijinal kendi turbonuzun bozulmuş, aşınmış ve kurum bağlamış parçalarını orijinal sıfır parçalarla değişimiyle gerçekleştiği için sıfırdan hiçbir performans farkı yoktur. 

Sizlere İstanbul da turbo tamirini nasıl yapıyoruz hangi aşamalardan hangi testlerden geçtiğini ayrıntılı bir şekilde anlatıp göstermek istiyoruz.

Turbo tamirine gelen turbonun her bir parçasının temizlenmesi, turbonun bakım incelenmesi için ilk önce turbo dağıtılır. Tamire getirilen turbodan, müşterilerimize bozulan parçaları gösteririz ve fiyat bilgilendirmesi yaparız. Müşterimizin onayından sonra öncelik sırasına göre temizleme aşamalarımız başlar.

Turbo Temizleme Aşaması

Temizleme aşamasında sağlam olan parçaları ilk önce kimyasal temizleyici makinamızda tüm parçaları ayrıntılı bir şekilde yıkanır. Yıkanan parçalar kurutulup kumlama makinasında taşlanarak sağlam olan parçalar en ince ayrıntısına kadar temizlenmiş olur.

Temizleme aşamasından sonra parçaların hepsini turbo toplayacağımız masaya toplar,
bozuk olan parçaların, orijinal sıfır parçaları paketlerinden çıkartarak tüm parçaları bir araya getiririz.
Turbo toplama aşaması en önemli aşamalardan biridir. Turbonun ilk önce katriç yani iç sistemi fabrika üretim şekline uygun toplanır.

Daha sonra iç sisteminin araç üstündeki performansı yağ kontrolü ve ses balansı testlerini uygulamak için turbo balans makinesine yerleştirilir. Balans makinasında testlere ve kontrole göre elimizde oluşan verileri uygulayarak turboyu fabrikadan çıkış haline dönüştürürüz.

İstanbul Turbo Tamiri
İstanbul Turbo Tamiri

Kontroller bittikten sonra temizlenen arka ve ön kapak katriç sistemi yerleştirilir turbonun toplama işlemi gerçekleşmiş olur. Daha sonra genel kontrollere girerek son defada kontrol edilmiş bir şekilde müşterilerimize güvenli kutulamayla gönderimi yapmaktayız.

Servisimize aracıyla gelen müşterilerimizin ise turbolarının montajı bittikten sonra araç üstünde de kontrollerimizi yapıp sizlere test ettiriyoruz. Yapılan bütün işlerimiz garanti kapsamındadır. Turbo tamiri konusunda endişelerinizi yeneceğimiz servisimizi ziyaret ederek, endişelerinize en hızlı çözümü sunabiliriz.

IHI, GARRET, KKK BORGWARNER, HOLSET gibi üretici firmalarını ürünlerinin hem satışını hem de Turbo tamirini kalite standartları içinde gerçekleştiriyoruz.

Firmamızdan satın aldığınız veya tamir ettirdiğiniz tüm turbo ürünler 1 Yıl Garanti kapsamında olup mağduriyet yaşamamanız için her türlü desteği size sunuyoruz.


Tüm turbo sorunlarınız için kaliteli, güvenilir ve garantili çözümler için en doğru adreslerden birindesiniz. İstanbul Başakşehir’de yürüttüğümüz faaliyetlerimizi incelemeden ve turbo fiyatları hakkında bilgi almadan karar vermeyin.

Bize Ulaşmak için; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 24. Ada No:1 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL 34304 TÜRKİYE
İrtibat Telefonu: 0212 671 7556