Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Turbo tamiri ve satışı konusunda 16 yıllık tecrübeye sahip firmamız Turbo Fiyatları konusunda da sektörde öncü firmalar arasında kendine prestijli bir yer edinmiştir. Kaliteden ödün vermeden sağladığı hizmet anlayışıyla kısa bir sürede güvenilir bir marka olmanın gururu içindeyiz.

Başarımızın temelinde, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, uzman ekip çalışması ve kaliteli orijinal ürünler kullanmamız yatmaktadır. 

Genç ve dinamik bir ekiple sunduğumuz turbo tamiri ve satışına yönelik tüm hizmetlerimizi en yüksek standartlarda siz değerli müşterilerimize sunmak için gayret etmekteyiz.

IHI, GARRET, KKK BORGWARNER, HOLSET gibi üretici firmalarını ürünlerinin hem satışını hem de tamirini kalite standartları içinde gerçekleştiriyoruz.

Firmamızdan satın aldığınız veya tamir ettirdiğiniz tüm turbo ürünler 1 Yıl Garanti kapsamında olup mağduriyet yaşamamanız için her türlü desteği size sunuyoruz.
Tüm turbo sorunlarınız için kaliteli, güvenilir ve garantili çözümler için en doğru adreslerden birindesiniz. İstanbul Başakşehir’de yürüttüğümüz faaliyetlerimizi incelemeden ve turbo fiyatları hakkında bilgi almadan karar vermeyin.

Bize Ulaşmak için; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 24. Ada No:1 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL 34304 TÜRKİYE
İrtibat Telefonu: 0212 671 7556

turbofiyatlari turbo tamiri turbocu 1

VİZYONUMUZ

Turbo tamiri, turbo satışı ve turbo fiyatları konusunda İstanbul Başakşehir’de orijinal turbaşarj markalarının servisi ve tedarikçiyiz. Dünden bugüne edindiğimiz tüm tecrübemizle her türlü turbo hizmetlerinizi titizlikle yürütmeye devam eden ve turbo tamiri denilince akla ilk gelen firmalardan biriyiz.

MİSYONUMUZ

Yılların verdiği tecrübeye dayanarak orijinal ve sıfır yedek parça tedarikçisi olarak turbo servis hizmeti veren dünya çapında bir firma olmaktır.

TURBO TAMİRİ İÇİN BİZE ULAŞIN