Garantili ve Güvenilir Turbo Tamir Hizmeti!

Turbo sektöründe hizmet veren firmamız her türlü turbo arıza tespiti için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Eğer aracınızın turbosunun arızalandığını düşünüyorsanız ücretisiz arıza tespit hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte firmamız tarafından satılan turbo ürünler ve tamir edilen turbolar 1 Yıl Garanti kapsamında olup tamamen firmamızın güvencesi altında sizlere sunulmaktadır. Yılların getirdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize turbo tamiri ve satışı konusunda en iyi çözüm önerilerini sunmak için gayret etmekteyiz. 

Profesyonel kadromuzla birlikte %100 müşteri memnuniyeti anlayışına sahip olarak turbo sektöründe öncü firmalar arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Turbo servisimize teslim ettiğiniz turbolarınız uzman ekibimiz tarafından titizlikle incelenmekte ve uygun görülen parça değişimleri orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılmaktadır. 

Turbo tamir parçaları

Aracınızdaki turbolar zaman zaman farklı nedenlerden dolayı arıza sinyali verebilir. Bu durumda sizleri bilgilendirmek amacıyla karşılaştığınız turbo arızalarında neler yapabileceğiniz hakkında şu önemli maddelere yer vermek istedik. 

Turbo Bozuldu Ne Yapmalıyım?

Gerek benzinli gerekse dizel araçlarda yağ eksilmesi, yağ yetersizliği veya diğer farklı etkenlerden dolayı arızalanan turbolarınız için ilk etapta yapılması gerekenler şunlardır:

  • Öncelikle ucuz turbo almak için çaba harcamaktansa mevcut turbonuzun tamirinin mümkün olup olmadığını araştırın. 
  • Daha sonra araç servisinizi arayarak orijinal turbo fiyatları hakkında bilgi alın.
  • Turbo tamiri için seçeceğiniz teknik servisleri işinin ehli ve sektörde bilinen firmalar olmasına dikkat edin. Böylece daha iyi performans gösteren turboya sahip olabilirsiniz.
  • Turbonuzun neden arıza verdiğini bilmiyorsanız yetkili bir serviste tespit ettirin. Böylece daha sonra benzer durumlarla karşılaşmanızın önüne geçmiş olursunuz.
  • Turbo tamiri için fiyat aldığınız firmalardan garanti şartlarını ve kapsamanı mutlaka öğrenin.
  • Eğer sıfır bir turbo satın almayı düşünüyorsanız yine aynı şekilde firmanın size sunduğu garanti şartları hakkında bilgi alın.
  • Tercih edeceğiniz turbo firmasını ve sahibini internet sitesinden üzerinden araştırın. Böylece hem kaliteli hem de güvenli bir turbo hizmeti almış olursunuz. 
turbo balans ayarı

Unutmayın ki,  turbo arızalarının %90’ı tamir edilebilir ve orijinali kadar iyi performans gösterebilir. www.rsturbo.com.tr olarak her türlü turbo tamiri işlemlerinizi orijinal parçalar kullanarak gerçekleştirdiğimiz için sıfır turbo almak için yüksek maliyetler ödemenize de gerek kalmaz. 

Sektördeki en cazip fiyatlarla hizmet verme politikasını güderek sağladığımız hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, sizleri de güler yüzlü ve nitelikli ekibimizle tanışmak için turbo servisimize bekliyoruz. 

Turbo tamiri veya turbo arızlarınız için aklınıza takılan tüm soruları iletişim numaralarımızdan bizi arayarak öğrenebilir ve turbo fiyatları konusunda firmamız yetkililerden daha detaylı bilgiler alabilirisiniz. 

Rs Turbo Performans Ürünleri